Громадська приймальня „Батьківщини” (запрошення)

Дорогі мешканці Дніпровського району!

Запрошуємо Вас відвідати центральну громадську приймальну Дніпровської районної партійної організації ВО „Батьківщини” за адресою: б. Перова, 4 (з понеділка по пятницю з 10.00 до 17.00). 

Сьогодні, коли чинна влада залишила людей на одинці з численними проблемами інфляції, збільшення житлово-комунальних тарифів, утисків підприємницької діяльності та багатьох інших, активісти „Батьківщини” допоможуть Вам у багатьох нагальних юридичних питаннях захисту прав та інтересів.

Веселі чомучки (анонс)

5 грудня 0 10.00 в приміщенні дитячого спортивного клубу „Час, вперед”  (що знаходиться в Дніпровському районі столиці за адресою вул. А. Навої, 84) відбудуться веселі змагання для школярів „Веселі чомучки”. Організатором виступила Дніпровська районна партійна організація ВО „Батьківщина”.

Для учасників змагань організатори підготували веселі розважальні і, у той же час, піднавальні запитання з різних галузей знань. На переможців чекають призи, нагороди, солодощі та гарні емоції.

Клуб „Ракетка” запрошує (анонс)

Вже стало доброю традицією проводити тенісні турніри для дітей у спортивному клубі «Ракетка», що знаходиться за адресою вул. Тичини, 4. Отже, черговий турнір, який відбудеться за сприяння активістів Дніпровської районної партійної організації ВО „Батьківщина” та громадської організації «Фонд гуманітарних ініціатив м. Києва», відбудеться 4 грудня о 19.00.

Запрошуємо школярів!

З Майданом у серці

Активісти Дніпровської районної партійної організації „Батьківщина” та підприємці Дніпровського району столиці закликають усіх небайдужих підтримати протестувальників, які відстоюють справедливість на Майдані Незалежності!

Передати теплі речі, продукти, обігрівачі тощо можна за адресою: б. Перова, 4, громадська приймальня ВО „Батьківщини” Дніпровського району.

Нагадаємо, що у Дніпровському районі розташовано чимало торгових майданчиків, МАФів, ринків, тож „драконівські” умови, які прописані в новому Податковому кодексі, залишать без роботи чимало підприємців та боляче вдарять по їхнім родинам. Активісти „Батьківщини” та представники малого бізнесу масивів Березняки, Воскресенка, Русанівка солідарні з вимогами протестувальників. Вони власними силами, з перших днів акції, активно підтримують протестувальників: підвозять теплі речі, гарячі обіди, чай, бутерброди тощо.