Проти нових тарифів

Вже незабаром кияни отримають нові платіжки з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги. Активісти Дніпровської районної партійної організації ВО „Батьківщина” проведуть зустрічі з мешканцями для ро’зяснення ситуації, а також консультацій фахових юристів в приміщенні районної партійної організації за адресою б. Перова, 4. Нова влада знущається з людей, але опускати руки не варто – ми маємо слідкувати, аби не допустити необгрунтованих нарахувань та платежів. І в цьому спеціалісти ВО „Батьківщина” завжди допоможуть мешканцям.

Зустріч депутата з підприємцями (анонс)

Депутат Київради фракції БЮТ, голова Дніпровської районної партійної організації В.М. Наумко проведе зустріч з підприємцями Дніпровського району в приміщенні районної партійної організації за адресою б. Перова, 4. Тема обговорення – новий податковий кодекс: як вижити в умовах сьогодення.

„Партія „Батьківіщина” – завжди на захисті інтересів малого бізнесу. В нинішніх умовах існування власної справи стає практично неможливим. Саме тому підприємці мають об’єднуватися, щоб захищати власні інтереси, добробут власних родин”, — підкреслив депутат.

Буде світло!

До громадської приймальні Дніпровської районної парторганізації  «ВО «Батьківщина» звернулись мешканці мікрорайону «Березняки» (будинків 14, 16, 16 а по вул. Березняківська) зі скаргою на щоденне невмотивоване відключення світла. Представники ініціативної групи пояснили, що вже майже два роки зверталися з проблемою до багатьох інстанцій, проте, крім відписок та «кивання один на одного», чиновники людям нічим зарадити не змогли.

На сьогодні періодична відсутність світла в багатоповерхівках ( а це 16-ти поверхові будинки!) породжує чимало гострих проблем. Мешканці похилого віку, особи з  обмеженими фізичними можливостями,  батьки з немовлятами не в змозі вийти  на вулицю: постійно ламається ліфт, тож проблематично дістатися до  високих поверхів та спуститися  на перший.

Отже, ініціативна група передала звернення з сотнями підписів депутату Київради фракції БЮТ, голові Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» В. Наумку. Депутат узяв цю справу під особистий контроль та готує відповідні звернення.

«Золота ракетка» запрошує! (анонс)

16 жовтня о 19.00 в спортивному клубі «Ракетка», що знаходиться за адресою вул. Тичини, 4, відбудуться змагання «Золота ракетка» та майстер-класи з тенісу для учнів 6-8 класів шкіл мікрорайону «Березняки», а також усіх охочих!

Дніпровська районна партійна організація «Батьківщина» традиційно проводить подібні турніри, і цього разу співорганізаторами турніру виступили, крім «Батьківщини», також громадська організація «Фонд гуманітарних ініціатив м. Києва» та організація самоврядування населення «Комітет мікрорайону Березняки–Тельбін».

Зверніть увагу: взяти участь у змагання зможе будь-який школяр, зареєструвавшись до 18.00 16.10.2010 у організаторів у приміщенні спортклубу «Ракетка» На учасників чекають веселі змагання, майстер-класи, подарунки та призи, а також – позитивні емоції та гарний настрій.

Гостинно запрошуємо усіх небайдужих!

«Осінній кубок Батьківщини» для юних козачат (анонс)

Районна організація «Батьківщина» має честь запросити усіх футбольних шанувальників 16 жовтня на фінал традиційного дитячого турніру з міні-футболу „Осінній кубок Батьківщини”. В змаганнях візьмуть участь дитячі команди „Парма”, „Десна” та збірні команди шкіл Дніпровського району.

Турнір організовано Дніпровською РПО ВО «Батьківщина» за сприяння народного депутата фракції БЮТ А. Павловського та присвячено Дню українського козацтва.

Отже, чекаємо юних футболістів та їх прихильників  16 жовтня, в суботу, об 11 годині на спортивному стадіоні „Десна”, що в Дніпровському районі столиці.

Змагання „Спортивна родина” в Дніпровському районі

17 жовтня о 10.00 активісти Дніпровської партійної організації ВО „Батьківщина” організовують змагання спортиних родин на базі спортивного клубу „Час, вперед!”, який знаходиться за адресою А. Навої, 80 у Дніпровському районі столиці.

На переможців веселих змагань чекають призи та подарунки, а головне – гарний настрій та заряд бадьорості. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в змаганнях!

Батьківщина очима дітей

Дніпровська районна партійна організація ВО „Батьківщина” продовжує конкурс дитячого малюнка „Моя Батьківщина”. Організатори конкурсу вже отримали десятки чудових малюнків та влаштували виставку в фойє громадської приймальні «Батьківщини» Дніпровського району. Виставка вже відкрито для перегляду з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00!

Нагадуємо: роботи приймаються за адресою б. Перова, 4, громадська приймальня ВО „Батьківщина” в робочі дні тижня до 30 жовтня включно. За результатами конкурсу буде нагороджено переможців, а також влаштовано виставку дитячого малюнка в приміщенні громадської приймальні.

„Батьківщина” запрошує юні таланти!

Суботник на озері Тельбін

16-17 жовтня активісти Дніпровської районної партійної організації ВО „Батьківщина” проведуть суботних на улюбненому місці відпочинку киян – озері Тельбін. Бютівці мають надію, що до них приєднають і місцеві мешканці та допоможуть у добрій справі – прибиранні території, збиранні сухого листя, підготовці території до зимого періоду.