Захистити зелену зону! (анонс: приєднуйтесь до акції)

Мешканці Дніпровського району знову обурені: ТОВ „Аквапарк” має намір побудувати 5 24-ти поверхівок біля озера Тельбін. Як стверджують мешканці прилеглих будинків, забудовником не було надано жодних публічних повідомлень та не було оприлюднено та надано місцевій громадськості документації проекту забудови для ознайомлення. Саме тому активісти ВО „Батьківщини” та депутати фракції БЮТ Дніпровської районної у м.Києві ради, які завжди виступають на захист громади, вирішили розпочати акцію протесту – виставити палатки та організувати збір підписів проти сумнівного будівництва. Запрошуємо усіх небайдужих!

БЮТ організовує громадські слухання

4 вересня о 19.00 голова фракції БЮТ Дніпровської райради М.Є. Дацюк зустрінеться з мешканцями будинків по вулиці Шалет, що в Дніпровському районі. Приводом для зустрічі стане чергове безглузде будівництво, розпочате на території спортивного майданчика загальноосвітньої школи №41 (розташованого за адресою вул. Шалет, 5). На думку М. Дацюка, потрібно терміново організрвувати громадські слухання, аби обговорити можливість цього будівництва на території школи! Запрошуємо на зустріч усіх небайдужих!

Круглий стіл з вчителями (анонс)

Голова Дніпровської «Батьківщини», депутат Київради фракції БЮТ Віктор Наумко зустрінеться з керівниками освітніх закладів району. На зустрічі, яку заплановано на 6 вересня за адресою б. Перова, 4, зокрема, йтиметься про підтримку освітньої галузі згідно з прийнятою нещодавно Програмою економічного і соціального розвитку Дніпровського району м. Києва на 2010-2014 роки.  

З новим навчальним роком! (привітання В. Наумка)

Дорогі вчителі, вихователі, батьки, діти!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щастя Вам і наснаги!

Змагання з тенісу на кубок „Батьківщини” (для дітей з обмеженими можливостіми)

З нагоди Дня знань 3 вересня о 19.00 в дитячому спортивному клубі «Ракетка» (за адресою Тичини, 15), що в Дніпровському районі столиці, за ініціативи Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» та громадської організації «Фонд гуманітарних програм м. Києва» відбудеться турнір з тенісу для дітей з обмеженими можливостями. Турнір організовано за підтримки депутатів Київради фракції БЮТ В.М. Наумка та Дніпровської райради фракції БЮТ О.М. Грановської. На переможців чекають цінні призи, подарунки, солодощі. Запрошуємо усіх зацікавлених!

Хто насправді підтримує розвиток району?

На черговій ХХVI сесії Дніпровської районної у місті Києві ради V скликання розглядались стратегічні питання розвитку району. Зокрема, на розгляд депутатів було винесено проект Програми економічного і соціального розвитку Дніпровського району м. Києва на 2010-2014 роки.

Основні пункти цієї програми стосувалися фінансування соціальної та гуманітарної сфер, пріоритетами ж виявилися ремонт та обладнання шкіл, дошкільних навчальних закладів, підтримка сім’ї, молоді та спорту, збільшення витрат на охорону здоров’я населення.  

Микола Дацюк, керівник фракції БЮТ Дніпровської райради вважає правильним розстановку акцентів у районі: «Наша фракція голосувала «за». Вважаю, що прийняття перспективної Програми соціального розвитку – дуже важливий крок для покращання соціальної ситуації для громади Дніпровського району».

Досить незрозумілою виявилася позиція депутатських фракцій Партії регіонів та Блоку Кличка – ці районні обранці негативно оцінили програму та проголосували проти її реалізації. Не дивлячись на те, що основні кошти за програмою спрямовувалися на районну освітню галузь.

«Щодо позиції фракцій Партії Регіонів та Блоку Кличка, нас це не здивувало – ми вже звикли до «подвійних стандартів», коли на словах вони обіцяють одне, а насправді проводять антидемократичну і антисоціальну політику!» — коментуючи ситуацію сказав Микола Дацюк. 

Діти – дітям

Напередодні нового навчального року в Русанівській дитячій бібліотеці, що в Дніпровському районі пройшла акція «Діти – дітям», в рамках якої школярі збирали корисні подарунки – навчальні, художні книжки, зошити для своїх однолітків – сільських школярів. Акцію організували та провели активісти Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина».

 

Депутат Дніпровської райради фракції БЮТ Ірина Недашківська наголосила: «Діти нашого району із задоволенням ділилися подарунками – улюбленими книжками, зошитами, іграшками, які ми за домовленістю відвеземо в сільську бібліотеку. Впевнена, що це дуже важливий виховний захід, і ми надалі продовжуватимемо цю роботу в районі».    

Музеї та театри – школярам Києва

В Дніпровському районі столиці за ініціативи депутата фракції БЮТ у Київрадиі, голови Дніпровської районної партійної організації «ВО «Батьківщина» Віктора Наумка активістами «Батьківщини» розроблена програма «Музеї та театри – школярам Києва». Програма  носить інформаційно-освітній характер:навчальні заклади  Києва ознайомлюватимуть з  установами культури столиці та можливістю їх безоплатного відвідування.

 

Автор відповідного проекту рішення Київради «Про заходи щодо відвідування закладів культури у м. Києві», згідно якого учні мають можливість безоплатно відвідувати театри та музеї Києва,  В.М. Наумко наголосив: «Наша столиця – це справжня скарбниця унікальних музеїв, театрів, виставкових центрів. Саме тому ми намагаємось проінформувати керівників шкіл, ліцеїв, гімназій, ПТУ, ВНЗ, батьків про можливості безкоштовного відвідування музеїв та театрів юними киями. Вважаю, що це винятково важлива соціальна програма: адже ми створюємо умови для всебічного розвитку молоді, надаємо можливість долучитися до культурних цінностей усім без винятку соціальним верствам!»        

 

В рамках інформаційної програми підготовлено та надруковано інформаційний бюлетень «Музеї та театри – школярам Києва», який активісти «Батьківщини» розповсюджуватимуть в освітніх закладах столиці.

 

Графік безкоштовного відвідування театрів міського підпорядкування

учнями загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, ПТУ та студентами

Назва театру/музею

Дні безкоштовного відвідування

Київський муніципальний академічний театр ляльок

(вул. Миропільська, 1)

вівторок

Київський академічний театр юного глядача на Липках

(вул. Липська, 15/17)

середа

Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2)

вівторок

Київський академічний театр ляльок (вул. Грушевського, 1-а)

середа, п’ятниця

Київський театр маріонеток (в приміщенні Київського академічного театру юного глядача на Липках))

вівторок

Київський академічний театр оперети (вул. Васильківська, 53/3)

вівторок

Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра

(Броварський проспект, 25)

вівторок

Київський театр «Вільна сцена» (вул. О. Гончара, 71)

неділя

Київський академічний Молодий театр (вул. Прорізна, 17)

середа

Циганський музично-драматичний театр «Романс» (просп. Перемоги, 38)

п’ятниця

Київська майстерня театрального мистецтва «Сузір’я» (вул. Ярославів вал, 14-б)

кожен день (за наявності вільних місць)

Київський академічний драматичний театр на Подолі (Андріївський узвіз, 20-б)

вівторок

Київський академічний театр «Колесо» (Андріївський узвіз, 8)

вівторок

(у театральному салоні – щоп’ятниці)

Муніципальний театр «Київ» (Русанівська набережна, 12)

четвер

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» (вул. Серафимовича, 3)

середа

Музей історії міста Києва

неділя

Музей українського народного декоративного мистецтва

понеділок

Київський музей російського мистецтва

неділя

Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

неділя

Музей видатних діячів української культури

неділя

Музей книги і друкарства України

неділя

Історико-архітектурна пам’ятка-музей «Київська фортеця»

неділя

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

неділя

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

неділя

Музей-майстерня І. Кавалерідзе

1-й, 2-й, 4-й вівторок місяця

та 3-а субота

Київський літературно- меморіальний музей-квартира П. Тичини

неділя

Київський літературно- меморіальний музей М. Рильського

субота

Музей гетьманства

субота