БЮТ – на захисті громади

До депутатів Дніпровської районної ради фракції БЮТ звернулися мешканці будинків                 №№9 9а 7а, що по вулиці Вершигори. Люди обурені незаконно збудованою автостоянкою.

Між будинками 9 та 9а по вул. Вершигори паркуються більше 50 автомобілів без необхідних  дозволів. Активістка мікрорайону Світлана Михайлівна Яковенко розповіла: «Аби відгородити місце для парковки, горе-підприємці знищили зелену зона біля наших будинків, дитячий та спортивний майданчики. Ми всі обурені умовами, які склалися: це і постійна загазованість, і шум, аваійні ситуації, навіть машини швидкої не можуть під’їхати до будинків! Саме тому ми звернулися до преставників фракції БЮТ в нашому районі і очікуємо від них оперативної і дієвої допомоги!»

Депутати Дніпровської райради фракції БЮТ взяли під свій особистий контроль цю справу. Вже підготовлені відповідні депутатські запити, заплановані громадські слухання. Разом з небайдужими мешканцями бютівці захистять законні інтереси киян і повернуть їм вкрадені прибудинкові території та місця відпочинку!

Подаруй книжку дитині

Активісти Дніпровської районної партійної організації «Батькывщина» продовжують проведення акції „Подаруй книжку дитині”. Усі небайдужі можуть приєднатися до доброї і корисної справи – передати дитячі, навчальні, художні книжки, які працівники Дніпровської РПО „Батькывщина” передадуть до районної дитячої бібліотеки, а також до бібліотек шкіл-інтернатів району. Чекаємо Вас в центральній громадській приймальні ВО „Батьківщина” Дніпровського району за адресою: б. Перова, 4

Змагання з міні-футболу

У дні літніх канікул для дітей активісти Дніпровської РПО ВО „Батьківщина” проведуть турніри на кубок „Батьківщини” серед дитячих команд району. Турнір відбудеться за підтримки народного депутата фракції БЮТ А.М. Павловського та депутата Києвради фракції БЮТ, голови Дніпровської РПО ВО „Батьківщина” В.М. Наумка 6 серпня на стадіоні „Десна” Дніпровського району.

Змагання юних ерудитів

6-7 серпня на базі гімназії №182 „Фортуна”, що в Дніпровському району столиці, відбудеться веселий турнір „Юний ерудит” для дітей 5-6 класів. Його проведуть активісти Дніпровської раойнної партійної організації ВО „Батьківщина” за підтримки депутата районної ради фракції БЮТ О. Мартиненка. На дітей чекають цікаві конкурси, веселі розваги, солодощі і подарунки!

,  для дітей району на базі гімназії „Фортуна” відбудуться активісти Дніпровської РПО ВО

Виконуючи запити виборців

Останнім часом погодні умови, понаднормове випадіння осадків створили надзвичайні ситуації у багатьох районах столиці, а особливо – у Дніпровському районі. Серйозні проблеми з рухом громадян і транспорту виникали, зокрема, по вул. Райдужній через поламки зливоприймальних колодязів для дощових та грунтових вод. Зараз проблему вирішено – за сприяння депутата Київради фракції БЮТ Віктора Наумка на прибудинкових територіях буд. 13, 15, 17 по по цій вулиці колодязі Були полагоджені. «До мене звернулися із запитом мешканці кількох будинків по вулиці Райдужній. Система зливоприймання була тут в аварійному стані, і внаслідок навіть невеликої зливи створювались аварійні ситуації для мешканців. Саме тому Були підготувлені відповідні звернення до комунальних служб району і завдяки цьому оперативно відремонтували зливоприймальні колодязі» — коментує ситуацію депутат.

Знову в школу!

Депутат Київради фракції БЮТ, голова Дніпровської районної партійної організації ВО „Батьківщина” В.М. Наумко та керівник фракції БЮТ Дніпровської районної ради М. Дацюк проведуть зустріч з керівниками дошкільних та шкільних навчальних закладів Дніпровського району щодо підготовки до нового навчального року. Освітяни поділяться поточними проблемами виконання ремонтних та інших підготовчих робіт, внесуть пропозиції та звернення до депутатів. Депутати-бютівці традиційно опікуються  навчальними закладами в Дніпровському районі, плідна допомога освітянам пеланується і цього року.

Дитячий конкурс „Малюю Батьківщину”

Дніпровська партійна організація ВО „Батьківщина” оголошує конкурс „Малюю Батьківщину” для дітей району. Змагання проводиться до Дня незалежності і фінальна частина відбудеться на Русанівській набережній 24 серпня. Конкурсні роботи приймаються за адресою: б. Перова, 4, громадська приймальня ВО „Батьківщини” Дніпровського району.

Юридична допомога населенню

Депутат Дніпровської районної ради фракції БЮТ І. Недашківська проведе круглий стіл для мешканців масиву Русанівка з питань організації ОСББ. Фахові юристи Дніпровської районної партій організації ВО „Батьківщина” нададуть усю необхідну інформацію та допомогу в питаннях організації обєлнань громадян. Запрошуємо 9 серпня о 19.00 на круглий стіл за адресою: б. Перова, 4, громадська приймальня ВО „Батьківщини” Дніпровського району.  

Виконуючи запити виборців

Останнім часом погодні умови, понаднормове випадіння осадків створили надзвичайні ситуації у багатьох районах столиці, а особливо – у Дніпровському районі. Серйозні проблеми з рухом громадян і транспорту виникали, зокрема, по вул. Райдужній через поламки зливоприймальних колодязів для дощових та грунтових вод.

 

Зараз проблему вирішено – за сприяння депутата Київради фракції БЮТ Віктора Наумка на прибудинкових територіях буд. 13, 15, 17 по по цій вулиці колодязі Були полагоджені.

 «До мене звернулися із запитом мешканці кількох будинків по вулиці Райдужній. Система зливоприймання була тут в аварійному стані, і внаслідок навіть невеликої зливи створювались аварійні ситуації для мешканців. Саме тому Були підготувлені відповідні звернення до комунальних служб району і завдяки цьому оперативно відремонтували зливоприймальні колодязі» — коментує ситуацію депутат.