Екскурсії вихідного дня

У дні літніх канікул планується провести цікаві заходи для дітей Дніпровського району. Так, 4 липня школярі, які відвідують літній шкільний табір середньої школи №246 завдяки підтримці депутата Київради фракції БЮТ, голови Дніпровської районної партійної організації „Батьківщина” відвідають Природознавчий музей та дізнаються багато корисного про природу та довкілля. 

Футбольний турнір на кубок «Батьківщини» (анонс)

Спортивне свято за підтримки народного депутата України А. Павловського відбудеться 4 липня на стадіоні «Десна» за участі команд з футболу «Парма» і «Десна». Депутат давно опікується футбольними командами Дніпровського району: допомагає забезпечити юних спортсменів необхідною формою, підтримати найкращих гравців цінними призами та заохочувальними преміями. Футбольний турнір на кубок «Батьківщини» також обіцяє бути цікавим та корисним спортивним святом для юних спортсменів!

Чисте довкілля (анонс)

У Дніпровському районі – найзеленішому в столиці – на сьогодні існує значна проблема забруднення районних пляжів та зелених зон. За ініціативи активістів Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина» у найближчі вихідні на вельми популярних районних пляжах «Райдужний» та «Русанівка» буде проведено корисну акцію «Чисте довкілля», до якої заплановано долучити працівників КП «Плесо» та усіх небайдужих мешканців району.

Подаруй книжку дитині

Активісти Дніпровської районної партійної організації продовжують проведення акції подаруй книжку дитині. Усі небайдужі можуть приєднатися до доброї і корисної справи – передати дитячі, навчальні, художні книжки, які працівники Дніпровської РПО передадуть до районної дитячої бібліотеки, а також до бібліотек шкіл-інтернатів району.