На прямому зв’язку – БЮТ

Дорогі кияни!

Сьогодні, у цей непростий час, коли перед Україною постали гострі виклики, коли дії чинної влади поставили під питання територіальну цілісность і суверенітет держави, а також збереження євроатлантичного вибору України.

Коли від нашої згуртованості, від громадянської позиції кожного залежить відстоювання свобод і гідності громадян – памятайте: БЮТ поряд!

Кожної хвилини депутати, юристи, фахівці чекають на Ваші повідомлення на номер «Гарячої лінії» партії «ВО «Батьківщина» 0–800–50–40–40 Будьте впевнені – жодна гаряча ситуація, жодна проблема – чи то переслідування новою владою членів партії «ВО «Батьківщина», чи бездіяльність депутатів всіх рівнів, бездіяльність місцевої влади, затримка виплати пенсій, соціальних виплат, зарплат працівникам бюджетної сфери; обмеження свободи слова, зловживання службовим становищем посадових осіб – не залишиться без уваги та миттєвого реагування!

Щоб не сталося – бютівці поряд! Крім того, ми з радістю чекаємо на цікаві, творчі пропозиції щодо діяльності опозиційного уряду та співпраці з молодіжними, громадськими, благодійними організаціями!

Дякуємо на Вашу довіру, за Вашу громадянську принциповість і справжній патріотизм!

Вірте – Україна переможе!

 

Допомога ветеранам

До 65-річчя великої Перемоги в Великій Вітчизняній Дніпровська районна партійна організація «Батьківщина» провела багато заходів для шановних ветеранів. Святкові концерти та привітання звучали для тих, хто здобув для нас мир та життя.

Не забули і тих, хто через поважний вік та стан здоровя не зміг завітати на святкування. Кожного з них особисто відвідали активісти-бютівці Дніпровського району та вручили цінні подарунки, продуктові набори, квіти та вітальні листівки. Крім того, ветерани Стукалова Л.П., Жатенко В.М., Кручений Б.П. та інші отримали матеріальну допомогу від депутатів-бютівців та допомогу на поточний необхідний  ремонт.

 

Пишаємось шкільними досягненнями!

29 травня в актовій залі Ліцею №208 депутат Київради фракції БЮТ Віктор Наумко зустрівся з найуспішнішими школярами району – переможцями районних, міських, всеукраїнських та міжнародних олімпіад. Усі призери отримали грошові премії, цінні подарунки та дипломи від Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина».

«Ми пишаємося вашими успіхами на найпрестижніших змаганнях з математики, іноземних мов, інформатики – практично усіх школьних дисциплін, – звернувся Віктор Наумко до школярів. – Сьогодні непрості часи, але підтримка талановитої молоді – це завжди пріотритний напрямокетом в нашій діяльності. З приємністю повідомлю, що завдяки вашим зусиллям наш продемонстрував найвищі показники і в місті, і в Україні

День Києва по-дніпровськи

28 травня, напередодні Дня Києва, активісти Дніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина» провели акцію-суботник «Посади квітку». Разом з вчителями та учнями шкіл масиву Лівобережний вони прибрали територію навколо навчальних закладів та зон відпочинку та висадили яскраві садов квітки (троянди, чорнобривці, айстри).

Директор ліцею №208 Михайло Валентинович Чемерис підкреслив: «Такі акції дуже важливі для нашого міста, адже ми демонструємо дбайливе ставлення до нашого прекрасного міста та виховуємо молодь власним прикладом».

В музеї та театри – бекоштовно?

За ініціативи депутатів Київради фракції БЮТ ще минулого року Київрада затвердила «Порядок відвідування театрів комунальної власності в м. Києві», згідно якого передбачено безкоштовне відвідування театрів міського підпорядкування учнями загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, ПТУ та студентами.

«На жаль, це рішення довгий час залишалося лише… на папері, – прокоментавав ситуацію автор рішення, депутат Київради В. Наумко. – І лише після депутатських звернень бютівців, зокрема, до прокуратури, про вимогу забезпечити його виконання, ситуація зрушили з мертвої точки. Видано внутрішні накази в музеях (доречі, нам відомо, що часто це робилося «заднім числом») та встановлено дні безоплатного відвідування закладів дітьми шкільного віку та студентами. Проте такого графіку я, наприклад, як автор проету рішення, до цього часу ще не бачив! Наша політична сила зробить все, аби довести справу до практичного виконання та проінформувати кожного київського школяра та студента про їх законні права!»

 

Кримінальна відповідальність за знищення парку

Дніпровський район – найзеленіший в столиці. Проте за «хазяювання» молодої команди мера Черновецького, нажаль, нещадно знищуються не лише окремі дерева – зникають унікальні парки з рідкісними, реліктовими насадженнями. Бютівці Дніпровського району, разом з небайдужими мешканцями, які обурені варварським поводженням з районом, продовжують виборювати кожну п’ядь зелених територій.

Так, наприклад, за результатами звернень голови Дніпровської партійної організації «Батьківщина», депутата Київради фракції БЮТ В. Наумка та депутата райради та голови фракції БЮТ в Дніпровському районі М.Є. Дацюка, зокрема, в травні відкрито кримінальну справу за фактом знищення парку ім. Попудренка, що знаходився біля станції метро Дарниця.

«Сьогодні подібні факти нищення зелених зон ми спостерігаємо на кожному кроці, – прокоментував Микола Дацюк ситуацію, що склалася в районі. – Практично кожного дня до нас звертаються мешканці масивів Соцмістечко, Лівобережний, Дарниця, Березняки, Русанівка, щоб повідомити про чергові факти варварського поводження з природою. Ми «б’ємо на сполох» в усі інстанції – підприємства по утриманню зелених насаджень, державні екологічні інспекції, управління внутрішніх справ, прокуратуру та інші. На жаль, деколи, як з парком Попудренка, вже не можливо повернути втрачені дерева, проте важливо, щоб винні були покарані, щоб іншим було неповадно намагатися повторити подібне варварство!»