Черговий скандал назріває у Дніпровському районі Києва

Будівельний скандал назріває у Дніпровському районі Києва, де по вул.Малишка збираються забудувати ділянку площею 0,4513 га. Мешканці мікрорайону стверджують, що забудовник житлового будинку з вбудовано-прибудованим офісно-торгівельним комплексом та підземним паркінгом за адресою вул.Малишка, 9-А відверто сфабрикував громадські слухання.
За інформацією представників ініціативної групи, що звернулися до столичного Блоку Юлії Тимошенко за допомогою, 8 квітня ПП «Радуга» організувало громадське обговорення проекту будівництва 25-ти поверхового будинку з торгівельним комплексом та паркінгом, про яке мешканцям стало відомо вже пост-фактум. Як стверджують мешканці, забудовником не було надано жодних публічних повідомлень та не було оприлюднено та надано місцевій громадськості документації проекту забудови для ознайомлення .
В 2004 році без участі і згоди співвласників будинку по вул. Малишка, 9, Київрада, уклала з ПП «Райдуга» договір (№66-6-00220 від 17.01.2005р) короткотермінової (на 5 років) оренди для капітального будівництва гаражів, офісів та житла. За цей час на прибудинковій території з’явились торгівельні кіоски суборендарів забудовника та зникли 30 дерев цінних порід віком 30-35 років у прибудинковому сквері.
На знак протесту проти вищезазначеного будівництва, відбулися загальні збори жителів будинку по вул. Малишка, 9, де в якості підтвердження своєї неучасті у сфальсифікованих громадських слуханнях було зібрано 240 підписів ( 80% мешканців будинку), в доповнення до 1009 підписів жителів мікрорайону, зібраних раніше.
Мешканці будинків по вул. Малишка, 9 та Дніпровського бульвару, 4 обурені тим, що забудовник проігнорував законні інтереси територіальної громади цього мікрорайону. За проектною документацією, будинок на 138 квартир з підземним паркінгом та прибудованим 2-поверховим офісно-торгівельним комплексом буде зведено уздовж вул. Малишка, починаючи від торгівельно-поштового комплексу по вул.Малишко,15/1. Багатоповерхівка закриє кут житлових будинків по вул. Малишка, 9 та Дніпровському бульвару, 4. Котлован будови починатиметься за 17 метрів від будинку по Малишка,9, що є додатковою причиною для побоювання його мешканців за власні помешкання та цілісність комунікацій. Будуть знищені висаджені мешканцями на місці вирублених, саджанці дерев та кущів.
Наразі, депутати фракції БЮТ Дніпровської районної у м.Києві ради з’ясовують ситуацію з фальшивими слуханнями та перевіряють законність вчинених дій ПП «Радуга».
Знаючи регулярну практику більшості Черновецького-Януковича у Київраді роздавати земельні ділянки та приймати рішення щодо розташування житлової та комерційної нерухомості на місці парків та скверів, Київський БЮТ вимагає від столичної влади захистити права мешканців мікрорайону та не допустити продовження оренди ПП «Райдуга» прибудинкової території вул. Малишка, 9.

БЮТ запалює майбутні футбольні зірки

«Підтримка дитячого спорту – це найкращий вклад у майбутнє. Подивіться на очі дітей! Подивіться, які вони захоплені улюбленою справою, талановиті, здорові, активні та радісні!» — сказав народний депутат України від фракції БЮТ Андрій Павловський під час футбольного турніру у Дніпровському районі столиці.
20 квітня на стадіоні Київського молокозаводу «Дружба» (вул. Червоно¬ткацька, 41) відбувся футбольний турнір «Вільний м’яч». Змагалися дитячі футбольні команди «Парма» та «Десна». Футболісти команди- переможця – ФК «Парма» – отримали кубки та цінні подарунки від організаторів. Крім того, з нагоди перемоги в турнірі, юні члени команди отримали від народного депутата стильну клубну форму.
«Тут немає місця шкідливим звичкам чи хворобам. Для нашої політичної сили підтримка талановитої молоді – це пріоритет та найголовніше завдання в будь-який час!» – зазначив депутат, який досить давно опікується командою «Парма».
Задоволений рахунком у 2:0 і головний тренер переможця Андрій Науменко. Він висловив подяку депутатам-БЮТівцям у ВР Андрію Павловському та у Київраді Віктору Наумку за підтримку спортивного заходу та увагу до юних спортсменів.Усі учасники отримали сувеніри та солодощі, а головне, – побажання нових спортивних звершень!

Допомога самотнім мешканцям

До Дніпровської центральної громадської приймальні БЮТ (вул.. Перова, 4) по допомогу звернулись із заявами самотні мешканці району, родичі яких перебувають за кордоном.
Зокрема, інвалід І-ї групи Л.М. Волкова, яка проживає на вул. Воскресенській, розповідає: «Так склалося життя, що єдиний мій син виїхав за кордон, допомагати мені не може, інших родичів я не маю. Ще донедавна мене підтримували соціальні працівники Територіального центру соціальної допомоги. Але зараз, посилаючись на нормативні положення, припинили будь-яку допомогу. Мовляв, оскільки маю родичів за кордоном – не маю права. І таких, як я – багато».
Юристи ретельно вивчили питання та пояснили, що насправді, подібна норма закону існує, проте вже з 3-4 кварталу цього року ситуація має змінитися на краще.
Але доки чиновники будуть змінювати закони, волонтери-активісти Дніпровського районного осередку БЮТ надають необхідну соціальну допомогу пані Волковій. Не лишаються поза увагою і інші самотні мешканці, які залишились без допомоги.

Змагання з тенісу для дітей з вадами слуху

Які б важкі, кризові часи не наступали, підтримувати талановитих дітей, а особливо з певними фізичними обмеженнями, – це свята та пріоритетна справа» – так депутат Дніпровської райради фракції БЮТ, параолімпійська чемпіонка Олександра Грановська прокоментувала турнір з тенісу для дітей з вадами слуху.
18 квітня в дитячому спортивному клубі «Ракетка» за адресою Тичини, 15, що в Дніпровському районі столиці, відбувся турнір з тенісу для дітей з вадами слуху. Змагання відбулося за ініціативи Дніпровської районної партійної організації «ВО «Батьківщина» та громадської організації «Фонд гуманітарних програм м. Києва». Підтримали ініціативу депутат Київради фракції БЮТ В.М. Наумка та депутат Дніпровської райради фракції БЮТ О.М. Грановської.
«У нас в районі діють відомі театральні, танцювальні, спортивні клуби та гуртки для дітей та підлітків з обмеженими фізичними можливостями. Отже і я, і мої колеги зробимо все, аби і в подальшому цей напрямок гідно підтримувався» – пообіцяла Олександра Грановська.
Переможцями турніру стали Ірина Митецька та Олександр Калініченко. Юні талановиті тенисисти отримали від організаторів змагання кубки та цінні подарунки, а решта учасників – сувеніри та солодощі

Зберегти рідний район!

Ще донедавна Дніпровський район Києва був одним із найзеленіших. Проте останнім часом, за хазяйнування молодої команди «мера усіх киян», забудовники нещадно знищують найбільш мальовничі місця, руйнують дитячі майданчики, вирубують зелені насадження. Ще не вщухли пристрасті навколо знищення реліктового парку біля метро Дарниця, як розгорівся новий скандал – вирубується фруктовий сад на масиві ДВРЗ.
До Дніпровського районного осередку БЮТ звернулись мешканці житлових будинків по вул. Алма-Атинській, що у Дніпровському районі столиці. Мешканці масиву ДВРЗ виступають категорично проти будівництва ХК «Київміськбуд» багатоповерхового житлового будинку по вул. Алма-Атинській, 109 б, яке відбувається на місці дитячого майданчика, із знищенням зелених насаджень, фруктового саду.
Голова ініціативної групи мешканців ДВРЗ Олександр Лозовик пояснює: «Рішенням Київради від 26.06.2007 р. №9811642 було передано земельну ділянку 0,48 га. в оренду. Ми обурені, адже громадські слухання не проводились, думку мешканців не враховано. І вже сьогодні проти цього будівництва зібрано понад 1200 підписів мешканців ДВРЗ».
Запропонований проект не задовольняє потреб мешканців прилеглих будинків, будівництво відбувається з порушенням державних будівельних, екологічних та санітарних норм. Підключення новобудови до існуючих комунікаційних мереж призведе до погіршення якості комунальних послуг мешканців сусідніх будинків. Адже комунікації застарілі, існуючі потужності на сьогодні вже не забезпечують нормальну життєдіяльність мешканців мікрорайону.
«Ми вимагаємо від київської влади припинити нищити наш масив. А замість будівництва багатоповерхівки – облаштувати територію сучасним дитячим майданчиком та створити сквер» – говорять тутешні мешканці.
Депутат Верховної Ради фракції БЮТ А.М. Павловський та депутат Київради фракції БЮТ В.М. Наумко підготували відповідні депутатські звернення з вимогою негайно припинити варварське знищення зелених насаджень у мікрорайоні, а також ретельно перевірити законність будівництва на майданчику по вул. Алма-Атинській, 109 б.
БЮТівці вже не вперше відстоює законні інтереси мешканців району, і разом ми не дозволимо нищити наше рідне місто!