Тінь Майстра, або прогулянка довжиною в життя

З нагоди Міжнародного дня театру за ініціативи та підтримки депутатів Дніпровської райради фракції БЮТ у київській бібліотеці ім. Маяковського (за адресою вул Ентузіастів, 29) відбувся вечір, присвячений життю і творчості М.А. Булгакова. 
Депутат Дніпровської райради фракції БЮТ Ірина Недашківська зазначила: «Ім’я М.А. Булгакова близьке кожному киянину. Це – символ нашого творчого та містичного міста. Саме тому до Дня театру ми вирішили подарувати киянам зустріч з мистецтвом нашого великого земляка. «Прогулянка завдовжки в життя» – це розповідь про Майстра, який народився в Києві, віддав йому своє серце і душу».
Після творчого вечора депутати-бютівці М. Дацюк, О.Мартиненко, І. Недашківська привітали акторів театру «Бродячая собака», організували святковий стіл та вручили подарунки від Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина».

З надією – до перемоги

28 березня в спортивному клубі «Ракетка» (за адресою вул. Тичини, 15) відбувся тенісний турнір серед школярів «З надією – до перемоги». Турнір було організовано за ініціативи та підтримки депутата Київради фракції БЮТ В.М. Наумка, в заході взяли участь заступник міністра Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту Р.В. Карандєєв, депутати Дніпровської райради фракції БЮТ М. Дацюк, С. Скрипка, І. Недашківська.
«Підтримка дитячого спорту, розвиток спортивних секцій «на місцях» – дуже важливе завдання. Адже це – наше майбутнє, здоров’я та благополуччя наших дітей. Саме тому ми вітаємо та підтримуємо подібні ініціативи та щиро вітаємо усіх учасників! – підкреслив заступник міністра Р.В. Карандєєв»
Перше місце у змаганнях посіла команда середньої школи №81. Усі маленькі спортсмени отримали від депутатів-бютівців подарунки, призи, солодощі.

Влада спить – люди працюють

27 березня за ініціативи та підтримки Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина» на масиві Русанівка відбувся весняний суботник. Силами активістів за участі керівників кооперативів будинків за адресами вул..Ентузіастів 14/1, вул. Ентузіастів, 12, вул. Давидова, 13 та інших прибрали дитячі майданчики та прибудинкові території, вивезли сухе гілля та сміття.

Депутат Дніпровської райради фракції БЮТ Сергій Скрипка прокоментував: «Поки столична влада Черновецького ще не прокинулась «від зимової сплячки», мешканці, що не хочуть бачити рідне місто неприбраним та занедбаним, взяли ініціативу у власні руки. Сьогодні багато зробили – прибрали та вичистили подвір’я, вивезли сміття.

Проте, на жаль, не все, що запланували, вдалось виконати. В останню мить представник комунального підприємства «Київзеленбуд» О.М. Сірош відмовила надати необхідні транспортні засоби для суботника (трактор). За її словами, трактор необхідний під час поїздки пана Чернівецького до парку Перемоги! І це при тому, що транспорт був нами, депутатами БЮТ, оплачений! Люди сьогодні просто обурені таким ставленням!».

До речі, Дніпровська РПО «Батьківщина» отримала подяку від кооперативів масиву Русанівка.

 

Ми – в опозиції!

Депутат Дніпровської районної в м. Києві ради фракції БЮТ С.М.Скрипка провів зустрічі з колективом лікарів Дитячої клінічної лікарні №1 Дніпровського району. На зустрічі йшлося про позицію депутатів БЮТ щодо переходу в жорстку опозицію до антидемократичної влади. 
«Ми маємо консолідуватися і чітко контролювати владу та протистояти антидемократичним рішенням та діям на всіх рівнях, – підкреслив С.М. Скрипка. – Кияни, які чітко висловили свою позицію на виборах, чекають від нас, представників демократичної опозиції, захисту та, інколи, навіть порятунку. Отже, закликаю всі трудові колективи оперативно повідомляти про всі випадки порушень, утисків з боку представників влади. Я впевнений, що спільними зусиллями ми не дозволимо узурпувати владу Януковичу та чинити беззаконня команді Чернівецького!»
Присутні на зустрічі лікарі висловили підтримку демократичним ініціативам БЮТ та обговорили нагальні проблеми лікарні.  

Бютівці привітали А.М. Роговцеву

27 березня, в Міжнародний день театру, за ініціативою депутата Київради фракції БЮТ, голови Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина» В.М. Наумка у приміщенні РПО за адресою Б. Перова, 4 відбулась творча зустріч з народною артисткою СРСР, легендою українського кіно і театру Адою Миколаївною Роговцевою. На зустрічі, зокрема, обговорили нагальні питання розвитку культури і мистецтва, підтримки творчих діячів.

«Для нашої політичної сили підтримка і розвиток культури і мистецтва – це один з пріоритетних напрямків роботи, – підкреслив депутат В.М. Наумко. – Практично на кожній сесії Київради наша фракція змушена відстоювати приміщення театрів, культурних закладів та організацій Києва від зазіхань команди Черновецького. В нашому районі, наприклад, захищаємо від незаконної приватизації легендарний Театр драми та комедії на Лівому березі. Проте, я впевнений, переможе краса, творчість та розум. Зі святом, дорогі митці!»

Ада Миколаївна відповіла на численні питання щодо творчих планів, запросила на вистави. Депутати-бютівці привітали в особі легендарної актриси усіх театральних діячів міста.

 

Від серця – до серця

Сьогодні велика кількість громадян часто залишається сам на сам зі своїми проблемами. Аби допомогти людям, у Дніпровському районі столиці активні працюють громадські приймальні БЮТ. Сотні звернень до депутатів БЮТ допомагають вирішити питання житлово-комунального господарства, соціального захисту, земельних відносин та багато інших.

Керівник громадських приймалень БЮТ Дніпровського району Ніна Михайлівна Лісіна підкреслює, що „наші громадські приймальні, а їх сьогодні вже п’ять, у кожному мікрорайоні – Русанівка, Лівобережна, Воскресенка, Райдужний, Соцмістечко, –відіграють дуже важливу роль. Адже це своєрідний міст, важлива комунікація між мешканцями, з одного боку, та органами державного управління – з іншого.

«Наші спеціалісти, уважно вислухавши людей, мають змогу фахово допомогти людям відстоювати їх законні права та інтереси. Особливість наших громадських приймалень в тому, що люди можуть безпосередньо звернутися до депутатів різних рівнів: народного депутата А.М. Павловського, депутата Київради фракції БЮТ В.М. Наумка, депутатів Дніпровської районної ради. Крім того, ми плідно співпрацюємо з багатьма громадськими організаціями, і в першу чергу, ОСББ і УСН» – розповіла пані Ніна.

БЮТівці разом з мешканцями провели тиждень „без ЖЕКів” – прибирали подвіря, облаштовували та прибирали майданчики тощо. Крім того, депутати та активісти, часто пліч-о-пліч з мешканцями виходять на „барикади”, щоб відстояти території від незаконної забудови. Мешканці вулиць Луначарського, Флоренції, Раскової та багатьох інших вдячні за збережені дитячі майданчики та прибудинкові території. Завдяки роботі громадських приймалень мешканці отримують матеріальну, юридичну, соціальну та, навіть, інколи і психологічну допомогу.

Отже, вас, шановні мешканці Дніпровського району, чекають фахівці громадських приймалень БЮТ Дніпровського району.