Підтримка спорту в Дніпровському районі

Народний депутат України А.М.Павловський та депутат Дніпровської райради фракції БЮТ М. Адамський зустрілися з юними спортсменами, переможцями районних та міських змагань з плавання в Центрі підводного спорту України. Депутати привітали спортсменів, переможців змагань, розповіли про ініціативи та діяльність Уряду та особисто Юлії Тимошенко щодо підтримки розвитку спорту та талановитої молоді країни.

Усі спортсмени отримали сувеніри та подарунки від ВО «Батьківщина» та висловили підтримку кандидату в Президенти України Юлії Тимошенко.

 

За чесні вибори

Народний депутат України А.М. Павловський, голова фракції БЮТ Дніпровського району столиці Микола Дацюк та голова Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», депутат Київради фракції БЮТ В.М. Наумко організували зустрічі з активістами району, представниками громадських організацій для роз’яснення особливостей виборчої кампанії та попередження фальсифікації та брудних технологій.

Учасники зустрічей відмітили нагальну необхідність та своєчасність роз‘яснювальної роботи та висловлювали гарячу підтримку кандидату в Президенти України Юлії Тимошенко.

 

 

Вікторія Валькова,

поетеса, член спілки журналістів України

 

Виїзні громадські примальні

Депутати Дніпровської райради фракції БЮТ проводять виїзні громадські приймальні. Між першим та другим туром виборів Президента України мешканці звертаються до депутатів з обуренням «діяльністю молодої команди» Черновецького. Адже кількість травмованих на неприбраних дорогах міста сягає тисяч! Особливо скаржаться «улюблені бабусі мера», які через безвідповідальність мера щоденно ризикують здоров’ям! Як відомо, «молода команда» Черновецького проводить виборчу кампанію кандидата Януковича. Отже, киян знову намагаються купити за гречку і цукерки!

Але «безкоштовний сир» обійдеться нам занадто дорого – знищенням демократичних надбань, «космічними тарифами», необмеженою владою кримінальних олігархів! Не втратимо останній шанс зберегти демократію – підтримаємо Юлію Тимошенко!

 

Юлія Тимошенко – мій вибір

Звернення О. Грановської до киян

Гордість нашої країни, відома спортсменка, призерка Параолімпійських ігор, сильна духом жінка Олександра Миколаївна Грановська звернулась до киян від імені видатних параолімпійців країни з гарячим закликом підтримати демократичний, європейський вибір, підтримати майбутнє України – віддати свій голос за кандидата в Президенти Юлію Тимошенко.

«Сьогодні, як і в 2004 році, коли ми всі підтримували помаранчевий Майдан, Україна знову опинилася перед вибором: або незалежна європейська держава з Президентом Юлією Тимошенко, або – прірва, відкат в кумівські часи, загибель демократії з Віктором Януковичем, – підкреслила О. Грановська. – Лише Ю.Тимошенко здатна зупинити навалу антидержавницьких сил, зупинити захоплення влади в Україні олігархією! Пам’ятайте: аби врятувати Україну, сьогодні Юлії Тимошенко необхідна наша з вами допомога!

 

Земля без корупції

У Дніпровській райдержадміністрації (за адресою пр. Миру, 1) за ініціативи першого заступника райдержадміністрації, депутата Київради фракції БЮТ В.М. Наумка та керівника відділу райдержадміністрації, керівника фракції БЮТ Дніпровської райради М.Є. Дацюка працює юридична консультація для киян з питань безоплатної приватизації земельних ділянок. Фахівці-юристи з земельних питань проводять прийом громадян кожної середи з 10.00 до 13.00.

Як відомо, згідно постанови Уряду України №844 від 05.08.2009 р. та за особистого контролю Юлії Тимошенко в Україні діє новий спрощений порядок отримання громадянами Державного акту про право власності на земельну ділянку. Звертатися можна також на гарячу лінію Уряду 0 800 507 30 90

 

На прямому зв’язку – депутат

В січні 2010 року продовжила працювати Пряма лінія з депутатами БЮТ у Дніпровському районі. Кожен може вільно поспілкуватися з депутатом, зателефонувавши на «гарячу лінію» 223-12-72 з понеділка по суботу, та висловити власні пропозиції або проблеми. В січні мешканці Дніпровського району висловили обурення фактами спроб підкупу з боку представників Черновецького та Януковича. Люди розповідали про те, як «агітатори» Януковича-Черновецького пропонували їм гроші за те, щоб не приходити на виборчу дільницю в день виборів 7 лютого або прийти та проголосувати за Януковича. Працівники комунальних підприємств, лікарень повідомляли про обурливі факти примусу голосувати за Януковича. Також депутати отримали безліч дзвінків про факти травмування громадян на неприбраних та слизьких вулицях міста через бездіяльність комунальних служб міста.

Дніпровчани висловлюють підтримку кандидату в Президенти України Юлії Тимошенко, обурення брудними закидами на її адресу та впевненість у перемозі Тимошенко – перемозі України.

ЯКА Ж СПРАВЖНЯ ЦІНА ПОДАРУНКІВ ЯНУКОВИЧА-ЧЕРНОВЕЦЬКОГО?

1. Знищено сквер навпроти Дитячого світу по вул. Малишка, 7-9.  Зрубано більше 30 столітніх реліктових сосен. За таке варварське рішення проголосувала депутатська більшість Черновецького 29 грудня 2009 року.

2.  Спотворюється обличчя найкрасивішого району столиці — Березняків:

— не зважаючи на протести громади, продано під забудову пляжну рекреаційну зону озера Тельбін

— по обидві сторони ресторану «Колиба» надано дозвіл на будівництво хмарочосів у прибережній зоні

3. Стадіон «Русанівець» перетворено на смітник

4. Незаконно зведено ринок «Воскресенський» на території об’єкту стратегічного значення Деснянської водопровідної станції, яка постачає питну воду на усі лівобережні райони Києва (без жодних законних дозволів для будівництва)

5. Знищено сквер ім. Попудренка навпроти нового виходу «Дарниця»: спиляно реліктові дерева, замість скверу для відпочинку хаотично забудовується МАФами, спотворюючи облік мікрорайону

6. Занедбано легкоатлетичний манеж за адресою пр-т Тичини, 18

А ТАКОЖ:

Відібрано у дітей територію єдиного професійного футбольного поля на лівобережжі (вул. Алма-Атинська) та продано приватними компаніями, близьким до «мера усіх киян» під будівництво розважального комплексу з VIP-клубом

Продано землю під забудову по Дніпровській набережні  за рахунок знищення прибережної зони Дніпра

 

ГОЛОСУЄШ ЗА ЯНУКОВИЧА — ЗНИЩУЄШ РІДНИЙ РАЙОН

Нова хвиля

Дорогі кияни!

 

Молодь Дніпровського району столиці звертається із закликом захистити майбутнє країни, захистити демократичний вибір, який ми зробили на Майдані в 2004 році.

Молодь обирає шлях європейського розвитку, шлях розвитку сильної демократичної європейської держави. Ми прагнемо бачити Україну, де цінують освічених молодих професіоналів, де створені пільгові умови для молодіжного іпотечного кредитування, розвитку власного бізнеса, освіти, медицини, науки.

7 лютого ми вибиратимемо між прогресом та демократією з демократичним кандидатом Юлією Тимошенко – та регресом, відкатом до кумівських часів, куди тягне нас Віктор Янукович.

В другому турі виборів Президента України підтримайте єдиного демократичного лідера – Юлію Тимошенко – наше майбутнє!   

 

Голова громадської молодіжної організації «Нова хвиля»

Депутат Дніпровської райради Олег Бирке

Шановні дніпровчани!

Нещодавно пройшов І-й тур виборів на посаду Президента України. Більшість із нас віддали свої голоси Ю.В. Тимошенко.

Але сьогодні перед нами  стоїть важливе завдання – не втратити цю перемогу, не допустити до влади людей, бездуховність котрих вочевидь.

         Золотий тілець затьмарив розум нинішнім нуворишам. Гинуть досягнення давньоруської культури, які й досі викликають захоплення нащадків, які увійшли  в скарбницю світової науки і мистецтва. Спотворюється обличчя стародавнього міста – окраси Європи!

         Замість парків, скверів, квітників, притаманних тільки Києву споруд – будівельні монстри, МАФи, винищення дерев, стихійні ринки, розливайки, сміття, казино і таке інше.

Співгромадяне!

Від нашого з вами вибору залежить доля кожного киянина, наш добробут, наш шлях у майбутнє.

Обов’язково прийдіть 7 лютого на виборчі дільниці, оберіть новий шлях України!

 

 

                                                                                     Вікторія Валькова,

                                               поетеса, член спілки журналістів України

Дорогі кияни!

Сьогодні, напередодні другого туру виборів Президента України, депутати звертаються до вас, дорогі виборці, із закликом виконати свій громадянський обов’язок перед майбутнім – сказати рішуче «ні» Януковичу та його сателіту – Черновецькому.

Влада Черновецького безкарно нищить наше місто. Ми всі обурені діяльністю його «молодої команди». Лише останнім часом в Дніпровському районі знищено сквер навпроти «Дитячого світу» по вул. Малишка, 7-9.  Зрубано більше 30 столітніх реліктових сосен. За таке варварське рішення проголосувала депутатська більшість Черновецького 29 грудня 2009 року. Спотворюється обличчя найкрасивішого мікрорайону столиці – Березняків: не зважаючи на протести громади, надано дозвіл на будівництво хмарочосів у прибережній зоні. Продано землю під забудову по Дніпровській набережні  за рахунок знищення прибережної зони Дніпра! Продано під забудову пляжну рекреаційну зону озера Тельбін! Список діянь чернівецьких-януковичей можна продовжувати безкінечно!

Лише сильний президент, справжній лідер нації – Юлія Тимошенко зможе зупинити цю вакханалію! Прийдіть 7 лютого на виборчі дільниці та оберіть краще майбутнє України!

 

Голова депутатської фракції БЮТ Дніпровської райради м. Києві

М.Є. Дацюк