Привітання голови Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», депутата Київради фракції БЮТ В.М. Наумка

Наближається Новий рік – свято, з яким ми пов’язуємо особливі сподівання, прагнення, найзаповітніші мрії. Це ніби арка, за якою нас очікує нове життя, сповнене тих самих чудес, у які ми всі віримо, незважаючи ні на що.

За східним календарем Новий 2010 рік – рік Тигра. Це знак виняткової долі, видатних особистостей, сильних характерів, рік випробувань і досягнень.

 

Я сподіваюсь, що Україна в 2010 році зробить доленосний вибір та постане оновленою, сильною і заможною. Адже Тигр завжди йде вперед, долає перешкоди та досягає мети.

 

Від усього серця вітаю Вас з Новим 2010 роком та Різдвом Христовим!

 

Бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, благополуччя, людяності, щастя, наснаги, віри і оптимізму, світлої і  прекрасної долі!

 

Вірю – Україна переможе!

 

Голова Дніпровської РПО

ВО «Батьківщина»,

депутат Київради фракції БЮТ                                                                             В.М. Наумко

 

Допомога в оформленні землі

У Дніпровській райдержадміністрації (за адресою пр. Миру, 1) за ініціативи першого заступника райдержадміністрації, депутата Київради фракції БЮТ В.М. Наумка та керівника відділу райдержадміністрації, керівника фракції БЮТ Дніпровської райради М.Є. Дацюка відкрито юридичну консультацію для мешканців з питань безоплатної приватизації земельних ділянок. Фахівці-юристи з земельних питань проводять прийом громадян кожної середи з 10.00 до 13.00

Нагадаємо, що, згідно постанови Уряду України №844 від 05.08.2009 р. та за особистого контролю Юлії Тимошенко в Україні діє новий спрощений порядок отримання громадянами Державного акту про право власності на земельну ділянку. Звертатися можна також на гарячу лінію Уряду 0 800 507 30 90

Піклування про ветеранів — поклик серця

Депутат райради фракції БЮТ Л. Грановська зустрілась з ветеранами та інвалідами Дніпровського району. В ході цієї зустрічі були обговорені нагальні питання організації різних форм допомоги ветеранам району – матеріальної, соціальної, медичної, організаційної, медичної тощо. Депутат вислухала побажання представників Ради ветеранів, дізналась про проблеми, труднощі, побажання та пропозиції. Л.Грановська розповіла про ініціативи депутатів фракції БЮТ, рішення та діяльність Уряду, підкреслив, що вчасні виплати пенсій та соціальних виплат – це результат значних зусиль роботи Уряду та стратегічний напрямок його діяльності.

Зустріч народного депутата України А.М. Павловського з колективом «Галактону»

28 грудня народний депутат України А.М. Павловський зустрівся з колективом «Галактону» – однієї з провідних вітчизняних компаній з виробництва молочної продукцій.  Галактон сьогодні — лідер національної промисловості, новатор молочної галузі, де виробляють високоякісну продукцію.

На зустрічі, зокрема, йшлося про ініціативи Уряду та особисто Юлії Тимошенко щодо підтримки вітчизняного виробника, особливо в умовах кризи, залучення іноземних інвестицій, поліпшення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, дотримання високих стандартів якості. Керівництво та співробітники підприємства висловили підтримку діяльності Уряду та кондидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

Свято для дітей Дніпровського району

19-20 грудня до Дня Святого Миколая в Дніпровському районі відбулись святкові заходи для дітей району за підтримки народного депутата України А.М. Павловського, голови Дніпровської РПО «Батьківщина«, депутата Київради фракції БЮТ Наумка В.М. та голови фракції БЮТ Дніпровської райради М.Є.Дацюка.

Цього року святкування відбулись у творчій, радісній атмосфері. Так, наприклад, на дітей чекали казкові новорічні історії, етноспектаклі з колоритними українськими персонажами і, звичайно, новорічні привітання та подарунки. 

Гордість країни Зустріч депутатів Дніпровської райоради фракції БЮТ з параолімпійцями

За ініціативи першого заступника райдержадміністрації Дніпровського району, депутата Київради фракції БЮТ В.М. Наумка та керівника фракції БЮТ Дніпровської райради М.Є. Дацюка організовано круглий стіл з видатними параолімпійцями країни: призерами Чемпіонатів Європи та Світу з параолімпійських видів спорту та представники унікального та знаного клубу інвалідів «Березіль».

На зустрічі, яка відбулась у приміщенні Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», обговорили нагальні проблеми спортсменів, які скоадають сьогодні гордість України, підтримали дії та ініціативи Уряду та особисто Ю.Тимошенко, питання розширення формї співпраці з параолімпійцями.   

 

Вітання працівникам міліції

У грудні 2009 року з нагоди професійних свят Дня міліції, Дня виконавчої служби, Дня працівників судів депутати Київради та Дніпровської райради фракції БЮТ привітали працівників виконавчої служби, суду, міліції та дільничних інспекторів району, а також провели круглий стіл для обговорення нагальних проблем життєдіяльності мікрорайонів та попередження правопорушень.

Конкурс шкільних творів «З Україною в серці»

У грудні 2009 року з нагоди Дня української писемності та мови за підтримки депутатів Дніпровської райради О. Мартиненка, Л.Рябухіної, О.Сайко відбувся конкурс літературних творів «З Україною в серці» для школярів Дніпровського району м. Києва. На переможців чекають цінні подарунки від Дніпровської «Батьківщини».

Допомога кожному

Протягом грудня місяця спеціалісти центральної громадської приймальні Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», що працює адресою бул. Перова, 4, допомагали мешканцям району вирішувати їх нагальні проблеми. Найактуальніші питання цього місяця – проблеми повернення депозитів вкладникам проблемних банків, та комунальні тарифи і платежі. Усім мешканцям, які звернулися з цими та іншими питаннями до спеціалістів громадської приймальні, були надані практичні рекомендації та фахова допомога.

Юридична грамотність для кожного

У Дніпровському районі активно працює юридична приймальня за адресою вул. Луначарського, 3 г. Мешканці району мають змогу отримати професійні консультації та фахову допомогу Заслуженого юриста України, депутата фракції БЮТ Василя Вакарова.

Найактуальніші питання роботи фахівців приймальні в грудні – повернення проблемних депозитів, оформлення власності на земельні ділянки, оформлення спадщини. Юристи приймальні ретельно розглянули всі звернення та надали  фахові аргументовані роз’яснення та допомогу щодо цих та багатьох інших проблем та запитів.