Гарячі лінії БЮТ

Протягом жовтня місяця цього року працівниками колцентру БЮТ Дніпровського району опрацьовано значну кількість звернень громадян.  Їх проблематика стосується надання матеріальної допомоги, складання судових позовів, допомога в боротьбі з незаконною забудовою, несвоєчасною виплатою соціальної допомоги,  роботи стихійних ринків тощо.

Після надходження звернень юристи, депутати, відповідальні працівники здійснюють аналіз з метою їх подальшого вирішення. Результатом роботи колцентру є практична допомога кожному, хто звернувся про допомогу.

  

Громадські приймальні БЮТ в Дніпровському районі

Протягом жовтня спеціалісти центральної громадської приймальні Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», що працює адресою бул. Перова, 4, допомагали мешканцям району вирішувати їх нагальні проблеми. Найактуальніші питання цього місяця –зниження комунальних платежів та оформлення земельних ділянок у власність. Усім мешканцям, які звернулися з цими та іншими питаннями до спеціалістів громадської приймальні, були надані практичні рекомендації та фахова допомога.

Юридичні приймальні БЮТ Дніпровського району

У Дніпровському районі активно працюють юридичні приймальні за адресами б. Перова, 4 та вул. Луначарського, 3 г. Мешканці району мають змогу отримати професійні консультації та фахову допомогу висококваліфікованих юристів: заслуженого юриста України, депутата фракції БЮТ Василя Вакарова.

Найгарячіші теми роботи фахівців приймальні в липні – консультації населення щодо оплати житлово-комунальних послуг та безкоштовне оформлення право власності на земельні ділянки. Юристи приймальні ретельно розглянули всі звернення та надали  фахові аргументовані роз’яснення та допомогу щодо цих та багатьох інших проблем та запитів. Нова юридична приймальня набуває значного авторитету серед мешканців мікрорайону.

Для вас, шановні мешканці Дніпровського району, нагадуємо телефони: 223-12-72

Спорт — це життя

Для Дніпровської районної партійної організації «Батьківщина« вже стало доброю традицією підтримувати розвиток спорту в районі, організовувати спортивні змагання серед талановитої молоді: турніри з футболу, волейболу, плавання, різних видів боротьби, шахів, велопробіги.

Так, наприклад, щомісяця Дніпровська «Батьківщина» проводить спортивні змагання з футболу. Такі товариські спортивні зустрічі вже стали традиційними та набувають все більшої популярності в районі. Адже футбольні змагання – це чудова нагода поспілкуватися, покращити фізичний стан, активно відпочити. Футболісти-БЮТівці вважають, що власний приклад – це найкращий спосіб пропагувати здоровий спосіб життя. Всі учасники змагань отримують пам’ятні подарунки від Дніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина», нагороди переможцям вручає депутат Київради від БЮТ Віктор Миколайович Наумко. Також регулярно проводяться шахові турніри на першість шкіл Дніпровського району за підтримки депутатів фракції БЮТ Дніпровського району В.М. Адамського та Ю.І. Малашенко. Учасники та переможці отримують призи від депутатів.

Вельми популярними стають змагання «Відкриті кубки елітних боїв серед аматорів», які також традиційно проводяться за підтримки депутатів БЮТ в Дніпровському районі. З кожним таким змаганням стає все більше прихильників спорту та здорового способу життя. Всього в цьому святі спорту взяло участь понад 1000 спортсменів з Києва та областей України. Основними завданнями цього змагання є виявлення талановитих спортсменів, підвищення майстерності учасників, відбір найкращих до чемпіонатів України та Європи з кік-боксингу та тай-боксингу. Змагання проводяться згідно міжнародних правил за версією WАСКО. Оригінальні виступи, запал спортсменів, азарт команд, активна підтримка вболівальників створюють атмосферу справжнього свята спорту та піднесеного настрою.

Активісти Дніпровської «Батьківщини« впевнені, що спорт – це найкраща популяризація здорового способу життя, реальна протидія наркоманії, шкідливим звичкам серед молоді. Це найкращий внесок у виховання здорового покоління.

«Стоп!» незаконнiй забудовi!

Проблема незаконної забудови для Дніпровського району – одна з найбільш болючих. Схили Дніпра, як магніт тягнуть любителів швидкої наживи. Заручившись підтримкою київської міської влади, забудовники знищують найбільш мальовничі місця, руйнують дитячі майданчики, вирубують зелені насадження.

З моменту свого заснування Дніпровська районна партійна організація «ВО»Батьківщина» стоїть на сторожі інтересів киян. Питання не допущення незаконної забудови тривалий час реалізується як окремий проект. Особлива увага керівництва та активістів районної партійної організації до цієї проблеми стала на заваді багатьох незаконних забудов у Дніпровському районі.

Однією з найбільших перемог Дніпровської РПО стало не допущення будівництва багатоповерхівки на місці дитячого майданчика по вул. Березняківській, 12. Тодішні злочинні дії забудовника пролили людську кров. Першими на допомогу мешканцям прийшли активісти БЮТ. Заступник голови Дніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Володимирович Ніколко разом з мешканцями організував цілодобову охорону дитячого майданчика. Завдяки особистому втручанню Юлії Тимошенко забудовників вдалося зупинити.

Не такою радісною залишається ситуація з намаганням міської влади знищити спортивний стадіон по бульв. Давидова, 12 що на Русанівці. Київська міська влада дала дозвіл на будівництво тут двох багатоповерхівок, не зважаючи на категоричні заперечення з боку мешканців. Викликає хвилю обурення цинізм Леоніда Черновецького. Пообіцявши не руйнувати стадіон, сюди навмисно почали звозити сміття, руйнувати огорожу. Та людей не обдуриш. Заручившись підтримкою депутата районної ради від БЮТ Ірини Недашківської мешканці навколишніх будинків продовжують боротьбу. Завдяки їх активності ця справа набула широкого розголосу. Звернення людей направлені до прокуратури, Київради, громадських організацій. Дніпровська «Батьківщина» докладає максимум зусиль аби не допустити незаконної забудови.

Результатом реалізації проекту «СТОП НЕЗАКОННІЙ ЗАБУДОВІ» є припинення незаконного будівництва по просп. Гагаріна, 15. Зусиллями голови партійного осередку «ВО»Батьківщина» Віталія Каганова, партійного активіста Римаренко Е.К., та особистому втручанню голови Дніпровської партійної організації Віктора Наумка забудовник припинив своє беззаконня.

Сьогодні, Дніпровська партійна організація «ВО «Батьківщина» твердо стоїть на захисті інтересів киян, а разом ми не дозволимо нищити наше рідне місто.

Освіта – наше майбутнє

Голова Дніпровської «Батьківщини», депутат Київради фракції БЮТ Віктор Наумко проводить фахові конференції з освітянами Дніпровського району. На зустрічах, зокрема, обговорюються питання пошуку та впровадження новітніх моделей сучасної освіти, що працюватимуть в умовах інноваційного освітнього середовища і відповідатимуть потребам суспільства, яке постійно змінюється. Задля того, щоб створити найкращі умови для реалізації особистості та підтримки творчого, інтелектуального, духовного потенціалу школярів, розроблено і прийнято цільову програму роботи з обдарованою молоддю.

«Завдяки цілеспрямованій роботі у 2008–2009 навчальному році, – підкреслив Віктор Наумко, – ми маємо 284 переможці міського і 18 – республіканського етапів олімпіад, 173 переможці міського Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-дослідних робіт. Це найкращий результат за останні 8 років! Приємно повідомити, що цього року вихованці-ліцеїсти нашого району здобули 2 золотих медалі на Міжнародній олімпіаді з математики, що відбулася в Німеччині. Такі успіхи радують нас. Адже підтримка обдарованих дітей – це пріоритет у нашій роботі«.

Дуже корисною і цікавою для освітян району була зустріч із заступником Голови Верховної Ради України Миколою Томенком. «Завдяки вашій роботі відбувається культурне оновлення нації, – звернувся він до викладачів та директорів освітніх закладів. – Адже саме через вчителя діти пізнають багатства української культури, звичаїв, красу рідної мови. Ця праця є вельми відповідальною та важкою. Саме тому моє найважливіше завдання – це допомога освітянам».
Під час зустрічі М. Томенко презентував унікальні просвітницькі проекти. Він передав у кожну школу навчальний диск «Класика української літератури. Живі голоси». До цього аудіо-видання увійшли вибрані поетичні твори у виконанні корифеїв української літератури: М. Кропивницького, М. Рильського, М. Бажана, В. Сосюри, А. Малишка, П. Воронька, О. Гончара, Василя Стуса та багатьох інших. Тепер у кожній школі Дніпровського району на уроках української мови та літератури діти почують живі голоси класиків слова. Також на зустрічі були представлені унікальні дослідження про культурну спадщину Миколи Гоголя під назвою «Український романтик Микола Гоголь».

Крім того, М. Томенко розповів про історичні та природні перлини України, презентував альбоми про 7 природних чудес країни. Присутні здійснили віртуальну подорож до національного заповідника „Асканія-Нова”, який має велику наукову, культурно-пізнавальну та практичну цінність. Микола Томенко підкреслив фундаментальну роль освіти в розбудові держави.

Привiтання соціальних працівників та волонтерів

30 жовтня 2009 року, напередодні Дня працівника соціальної сфери (відзначається 1 листопада), активісти та депутати фракції БЮТ Дніпровської «Батьківщини« привітають працівників та волонтерів Територіального центру соціального обслуговування самотніх малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів Дніпровського району м. Києва за адресами: вул. Курнатовського, 7а, Русанівський б-р, 4, вул. Березняківська, 6.

Конкурс літературних творів «З Україною в серці»

9 листопада 2009 року з нагоди Дня української писемності та мови за підтримки депутатів Дніпровської райради О. Мартиненка, Л.Рябухіної, О.Сайко відбудеться конкурс літературних творів «З Україною в серці» для школярів Дніпровського району м. Києва. На переможців чекають цінні подарунки від Дніпровської «Батьківщини«.

 

Виїзні громадські приймальні

6 грудня 2009 року в усіх мікрорайонах Дніпровського району в День місцевого самоврядування за ініціативи депутатів фракції БЮТ у Дніпровській райраді м. Києва будуть працювати виїзні громадські приймальні за участі депутатів та кандидатів у депутати райради.

Вітання працівників міліції

20 грудня 2009 року з нагоди Дня міліції депутати Київради та Дніпровської райради фракції БЮТ привітають працівників міліції та дільничних інспекторів району, а також проведуть круглий стіл для обговорення нагальних проблем життєдіяльності мікрорайонів та попередження правопорушень.