Життя цікаве. Без наркотиків

Чи можна розважатися, уникаючи шкідливих звичок? Молоді БЮТівці Дніпровського району за підтримки депутатів Дніпровської райради провели інформаційно-розважальну акцію та дискотеку для молоді району. Усе було, як на звичайній дискотеці, окрім кількох заборон – ніякого алкоголю, паління чи наркотиків. Експеримент виявилося вдалим. Цікаві жартівливі конкурси, гумор, яскрава музика, піднесений настрій – і все це без «допінгів». Запрошені гості вечірки поділилися враженнями: «Зазвичай на дискотеках усі п’ють пиво та алкогольні коктейлі, палять. Але сьогодні така приємна атмосфера, все добре організовано і продумано — нам весело, і ніхто вже не звертає увагу, що з напоїв пропонують лише «Моршинську» та соки, і немає сигаретного диму». 
Усі учасники отримали значки «Я не палю», «Стоп-наркотик», а також жартівливі призи за перемогу в конкурсах.

Не будь байдужим до вусато-хвостатого друга!

Головне сьогодні — не бути байдужим ані до людей, ані до тварин. В цьому впевнені активісти-волонтери Дніпровської РПО ВО «Батьківщина». Вони опікуються безпритульними тваринами. Волонтери району отримали допомогу від керівника ППО №2 Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» Бакала Ю.В.- їжу для тварин. Активісти не лише годують безпритульних тварин, але й лікують, допомагають робити щеплення, знаходять нових господарів для тварин.

Підприємці і мешканці: від конфліктів – до співпраці

За ініціативою Голови Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», депутата Київради фракції БЮТ В. Наумка проведено семінари для підприємців району за участю фахових юристів громадських приймалень. Такі зустрічі вже стають традиційними. Цього разу йшлося про нагальну необхідність більш тісної співпраці з мешканцями. Адже специфіка Дніпровського району як «спального» – щільність житлової забудови. 
«Аби уникнути конфлікту інтересів, — підкреслив В. Наумко, — ми маємо ретельно вивчати громадську думку перед тим, як приймати рішення про відкриття будь-якого підприємницького об’єкту у безпосередній близькості до житлових будинків. Обов’язковим є проведення громадських слухань, вивчення думки мешканців». Також на зустрічі йшлося, зокрема, про комунальні тарифи для підприємців, умови розміщення МАФів, оренди приміщень та багато актуальних питань. Фахові консультації та докладні роз’яснення отримали усі учасники семінару.

Бої за правилами математики

Для школярів за ініціативою Голови Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» В. Наумка організовано веселі та корисні конкурси — математичні бої між командами школярів Дніпровського району. У змаганнях взяли участь команди середніх шкіл №201, 246, 148. Веселі бої відбувалися у кілька турів, діти розв’язували логічні вправи, задачі на кмітливість, швидкість, пам’ять та логіку.
Переможців нагородили дипломами та призами, а всі учасники отримали корисні подарунки – розвиваючі навчальні книжки та ігри.

Скаути в Україні

Активісти Дніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина» в серпні організували … скаутські навчання для дітей та підлітків на базі середньої школи №148 Дніпровського району столиці. Вони розповіли багато цікавого про скаутів у світі та Україні: «Скаутський рух — це міжнародний неполітичний молодіжний рух, який своєю метою ставить підтримку молоді в її фізичному, розумовому і духовному розвитку, таким чином, щоб вона могла відігравати важливу роль у суспільстві. Початком скаутингу вважається 1907 рік, коли Роберт Бейден-Пауел, генерал-лейтенант британської армії, провів перший скаутський табір на острові Браунсі в Англії. Згодом він сформував основні принципи скаутингу та виклав їх у своїй книжці «Скаутинг для хлопців», яка і до сьогодні є основоположною працею для скаутської роботи. В Україні найбільшою скаутською організацією є Національна скаутська організація — Пласт». 
Після грунтовної теоретичної підготовки маленькі українські скаути взяли участь у змаганнях та конкурсах, організованих для них активістами-БЮТівцями. Всі учасники отримали призи від Дніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина» та заряд гарного настрою і бадьорого бойового духу.

Малюють діти

«За що я люблю Україну» — такий конкурс дитячого малюнку провели в Дніпровському районі столиці за підтримки Депутата Дніпровської райради Ірини Недашківської з нагоди Дня незалежності України. 
«Для нашої політичної сили підтримка талановитих дітей – провідне завдання, адже це наше майбутнє, майбутнє сильної та процвітаючої держави», – зазначила депутат. 
Усіх талановитих діточок-художників нагородили яскравими подарунками та цінними призами від ВО «Батьківщина» та запросили до солодкого столу. 

Юридична грамотність для кожного

У Дніпровському районі активно працює юридична приймальня за адресою вул. Луначарського, 3 г. Мешканці району мають змогу отримати професійні консультації та фахову допомогу Заслуженого юриста України, депутата фракції БЮТ Василя Вакарова.
Найактуальніші питання роботи фахівців приймальні – консультації населення щодо оплати житлово-комунальних послуг. Юристи приймальні ретельно розглянули всі звернення та надали фахові аргументовані роз’яснення та допомогу щодо цих та багатьох інших проблем та запитів. Нова юридична приймальня набуває позитивного авторитету серед мешканців мікрорайону.  

Обурені космічними тарифами

Масштабні громадські слухання щодо підвищення комунальних тарифів, організовані ВО «Батьківщина» в Дніпровському районі, в яких протягом серпня взяли участь більше 50 тисяч мешканців, продемонстрували обурення людей «космічними» ініціативами. Депутати, фахівці-юристи допомогли мешканцям розібратися в юридичних тонкощах роботи комунальної сфери, роз’яснювали людям основні положення законів Верховної Ради, ініціатив Уряду, дій та рішень Київради. 
Учасники заходів підкреслювали, наскільки необхідні та своєчасні такі заходи, висловлювали гарячу підтримку діям та ініціативам Уряду, особисто Юлії Тимошенко та діяльності депутатів фракції БЮТ. 

Допомога кожному

Спеціалісти центральної громадської приймальні Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», що працює адресою бул. Перова, 4, допомагали мешканцям району вирішувати їх нагальні проблеми. Найактуальніші питання цього місяця – проблеми повернення депозитів вкладникам проблемних банків та комунальні тарифи і платежі. 
Також людей турбує доля самотніх людей-інвалідів, допомога бездомним тваринам. Обурюються мешканці цинічністю столичної влади, зокрема – екзотичними вигадками Мера «як здерти останню копійку». Ось один приклад — дзвінки в комунальну безкоштовну довідку про наявність ліків в аптеках блокуються — проте приємний голос пропонує поздвонити на короткий номер з мобільного, де за кілька секунд у бабусі знімають з рахунку двадцять і більше гривень. 
Усім мешканцям, які звернулися з цими та іншими питаннями до спеціалістів громадської приймальні, були надані практичні рекомендації та фахова допомога. 

Книжка там, де життя

Мешканці Дніпровського району гаряче підтримали акцію БЮТ «Подаруй книгу» і протягом серпня продовжили збирати книжки для бібліотек, інтернатів та соціальних закладів міста. Цього місяся завдяки ініціативі мешканців активісти Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» додатково передали до бібліотек району сотні примірників акційних книжок. Напередодні нового навчального року зібрано багато навчальної літератури та підручників, словників, яскраво ілюстрованих видань дитячої та юнацької літератури. 
Вже традиційно найактивніші учасники акції отримують Подяки та подарунки від голови Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», депутата Київради фракції БЮТ Віктора Наумка.