Віктор Наумко привітав бухгалтерів Дніпровського району з професійним святом

15 липня голова Дніпровської районної партійної організації «ВО «Батьківщина», депутат Київради фракції БЮТ Віктор Наумко привітав бухгалтерів шкіл Дніпровського району з професійним святом.
«Ваша сумлінна праця — запорука стабільності будь-якої організації. Бажаю вам здоров’я, щастя, витримки та наснаги. Хай завжди в ваших родинах панує спокій, мир та благоплуччя» – звернувся до бухгалтерів В. Наумко.
Всім спеціалістам були вручені Подяки «За високі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю» та подарунки. 

Міжнародний семінар «Україна-НАТО»

11-14 липня в Києві пройшов міжнародний семінар «Україна-Нато». Захід відбувся завдяки спільній роботі Центру Політичних Студій та Аналітики, Фонду Фрідріха Наумана, громадській організації «Батьківщина молода», депутатам фракції БЮТ Деснянської та Дніпровської райрад В. Тарану, О. Коваленко та О. Бирке.

Провідні експерти з України, Болгарії та Німеччини розповіли молоді про Північно-Атлантичний альянс, його діяльність, завдання та мету роботи. Учасники семінару мали змогу не тільки прослухати інформацію, а й провести практичні завдання, рольові ігри. Крім того молоді був продемонстровано фільм Кастеллі.

Зустріч Миколи Томенка з освітянами Дніпровського району столиці

15 липня заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко у стінах Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації провів зустріч з освітянами району. Він зокрема зазначив, що саме в цей день уся культурна спільнота відзначає заснування Київського національного університету ім. Шевченка – колиски національних освітніх та наукових кадрів. Микола Томенко підкреслив фундамнтальну роль освіти в розбудові держави.

«Завдяки вашій роботі відбувається культурне оновлення нації, – звернувся М. Томенко до викладачів та директорів освітніх закладів. – Адже саме через вчителя діти пізнають багатства української культури, звичаїв, красу рідної мови. Ця праця є вельми відповідальною та важкою. Саме тому моє найважливіше завдання – це допомога освітянам».

Під час зустрічі М.Томенко презентував унікальні просвітницькі проекти. Він передав в кожну школу навчальний диск «Класика української літератури. Живі голоси». До цього аудіо-видання увійшли вибрані поетичні твори у виконанні корифеїв української літератури: М. Кропивницького, М. Рильського, М. Бажана, В. Сосюри, А. Малишка, П. Воронька, О. Гончара, Василя Стуса та багатьох інших. Тепер у кожній школі Дніпровського району на уроках української мови та літератури діти почують живі голоси класиків слова. Також на зустрічі були представлені унікальні дослідження про культурну спадщину Миколи Гоголя під назвою «Український романтик Микола Гоголь».

Крім того, М. Томенко розповів про історичні та природні перлини України, презентував альбоми про 7 природних чудес країни. Зокрема, присутні здійснили віртуальну подорож до національного заповідника „Асканія-Нова”, який  має велику наукову, культурно-пізнавальну та практичну цінність.

Також з освітянами Дніпровського району спілкувалися депутат Київради Олександр Бригинець та депутат Київради, голова Дніпровської районної партійної організації «ВО «Батьківщини» Віктор Наумко. Вони відповіли на численні запитання присутніх про політичну ситуацію у державі, шляхи подолання наслідків світової кризи, майбутнє освітян та освітянської галузі.

Віктор Наумко провів зустріч з директорами шкіл Дніпровського району

Голова Дніпровської районної партійної організації  “ ВО «Батьківщина», депутат Київради фракції БЮТ Віктор Наумко провів зустріч з директорами шкіл району. Тема зустрічі —  підготовка до нового навчального року.

Депутат дізнався про проблеми, труднощі та матеріально-технічне забезпечення загально-освітніх закладів району. Кожен з директорів розповів про власний досвід роботи та здобутки.

За результатами зустрічі буде розробленний план підготовки шкіл до наступного навчального року.

Гаряча лінія з депутатом для мешканців Дніпровського району

В липні продовжила працювати Пряма лінія з депутатом БЮТ в Дніпровському районі. Тепер кожний може вільно поспілкуватися з депутатом, зателефонувавши на «гарячу лінію» 223-12-72 з понеділка по суботу та висловити власні пропозиції або проблеми. Серед сотень дзвінків від громадян «найгарячішими» цього місяця виявились питання комунальних тарифів та повернення депозитів з «проблемних» банків. Тепер мешканці можуть напряму поставити запитання депутатові, і жодне з них не залишиться без відповіді.  

Акція «Молодь проти наркотиків» в Дніпровському районі

30 липня активісти Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» за підтримки голови осередку, депутата Київради фракції БЮТ Віктора Наумка організували акцію «Молодь проти наркотиків».

На зустрічі з молоддю Віктор Наумко підкреслив: «Незважаючи на те, що тема наркоманії активно обговорюється в ЗМІ, проблема залишається, і залишається дуже гострою. Ажде вберегтись  від епідемії наркотиків, алкоголізму, СНІДу можливо лише спільними зусиллями. Активіти ВО «Батьківщина» обрали, на мій погляд, найдієвіший шлях – працювати не «проти», а «за». «За» здоровий спосіб життя, зацікавлення спортом – футболом, волейболом, східними єдиноборствами, участю в політичному та громадському житті суспільства».

В рамках акції були організовані відкриті семінари для всіх бажаючих «Стоп наркотик» та розповсюдження інформаційних матеріалів.

Зустріч депутата з підприємцями Дніпровського району

23 липня голова Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», депутат Київради фракції БЮТ Віктор Наумко зібрав підприємців Дніпровського району для обговорення нагальних питань. У тому числі йшлося про чинні умови законного встановлення та функціонування МАФів, питання якості надання послуг з сезонного продажу овочів та фруктів, захист прав підприємців в період кризи.

Депутат доповів учасникам про те, що зроблено фракцією БЮТ для підприємців району, зокрема, про надання безкоштовних юридичних послуг, фахова допомога у вирішенні правових та організаційних питань.

 

Семінар «Гендерна рівність в сучасній Україні»

20 липня за підтримки голови Дніпровської РПО ВО «Батьківщина», депутата Київради фракції БЮТ Віктора Наумка відбувся семінар «Гендерна рівність в сучасній Україні». В засіданні взяли участь відомі в районі та місті жінки-депутати, підприємці, успішні керівниці. Обговорювались питання, які хвилюють сьогодні кожну жінку: як поєднати материнство з успішною кар’єрою,  чи реально жінці досягти успіху в конкурентному середовищі підприємництва, особливо в умовах кризи, як відстояти власні права в конфліктних ситуаціях, що нерідно трапляють у родині, на підприємствах тощо.

За результатами семінару складено план заходів та ініціатив, наголошено на важливості взаємопідтримки та ролі громадських об’єднань жінок, таких як, зокрема, «Жінки Батьківщини», задля захисту власних прав у суспільстві.

Семінари для молоді в Дніпровському районі

Щотижня протягом липня в приміщені Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» за підтримки голови осередку, депутата Київради фракції БЮТ Віктора Наумка пройшли семінари для молоді району. З молодими людьми спілкувалися депутати, правники-юристи, медики, психологи, підприємці.

На зустрічах, які проходили в формі дискусійного клубу, розглядалося багато актуальних питань: конфлікти зі старшим поколінням, взаємовідносини в родині, ефективне навчання та працевлаштування, участь в політичному та громадському житті держави. Більшість молодих людей зацікавилась діяльністю громадської організації «Батьківщина молода» та заходами для молоді.

Учасники семінарів подякували організаторам за цікаве та корисне навчання, найактивніші отримали дипломи учасників від ВО «Батьківщина».

Велопробіг у Дніпровському районі

На відміну від «мера всіх киян» активісти Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» підтримують вимоги велосипедистів щодо обладнання велодоріжок на автотрасах столиці. Адже, за офіційними даними, останнім часом загинуло вже 8 велосипедистів на небезпечних дорогах міста, які зовсів не пристосовані для пересування на велосипедах. І все це завдяки бездіяльності київської влади.

Саме тому активісти-члени Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» за підтримки голови осередку, депутата фракції БЮТ Віктора Наумка організували велопробіг, в якому взяли учать більше 100 спортсменів. Акція мала на меті привернути увагу громадськості до проблеми безпеки велосипедистів на дорогах.