Привітання лікарів КМКЛ №3 Дніпровського району

17 червня відбулось урочисте привітання співробітників КМКЛ №3 з нагоди Дня медичного працівника. З професійним святом лікарів привітав Народний депутат фракції БЮТ А.М. Павловський, голова фракції БЮТ Дніпровської райради М.Є. Дацюк.

«Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою і найвідповідальнішою. Саме від професійності, порядності і душевної доброти лікарів, медсестер залежить здоров’я українців. Сьогодні, наша політична сила вважає одним із головних завдань підтримку галузі, підвищення соціального статусу медичного працівника. Саме тому, з ініціативи фракції БЮТ в Київраді розроблений проект «Про безкоштовний проїзд в міському транспорті», який надасть право безкоштовного проїзду в міському комунальному транспорті дільничним лікарям та медсестрам. Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, успіхів, добробуту, здійснення мрій!» – зазначив Андрій Михайлович Павловський.

Голова фракції БЮТ Микола Дацюк звернувся до лікарів району зі словами вдячності: «Висловлюю всім працівникам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Адже медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Щастя Вам і добра!»

Медичним працівникам лікарні були вручені Подяки «За самовіддану працю та високий професіоналізм на захисті здоров’я та життя киян».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*