Лікарів Дніпровського району привітав Віктор Наумко

 

З Днем медичного працівника лікарів Дніпровського району привітав голова Дніпровської районної партійної організації «ВО «Батьківщина», депутат Київради Віктор Наумко.

«Медична галузь Дніпровського району є дуже потужною, її розвиток стався завдяки вам. Ваша праця завжди буде важкої та відповідальної, адже в ваших руках наше здоров’я та життя. В цей день хочу побажати вам  витримки, життєвих сил, натхнення. Зі свого боку можу зазначити, що наша політична сила завжди буде підтримувати вас – доказ тому розроблене фракцією БЮТ та прийняте на засіданні Київради рішення «Про безкоштовний проїзд в комунальному транспорті для дільничних лікарів» — сказав у вітальному слові Віктор Миколайович.

 «Зі словами особливої вдячності хочу звернутися до ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей, — подякував депутат.

Звертаючись до медиків, Віктор Наумко зауважив, що у Дніпровській районній парторганізації діє телефонна лінія щодо допомоги лікарям району: «Повідомляйте про факти тиску на вас з боку міської влади, і ми будемо надавати вад допомогу та захищати ваші інтереси»

Медичним працівникам Дніпровського району були вручені Подяки від Блоку Юлії Тимошенко у м.Києві «За самовіддану працю та високий професіоналізм на захисті здоров’я та життя киян».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*