Депутат Дніпровської райради від БЮТ Олег Мартиненко провів турнір з тенісу серед учнів інтернату

 Турнір з настільного тенісу відбувся у спеціальній школі-інтернаті № 26 Дніпровського району. Вихованцями інтернату є  діти з вадами у розумовому розвитку. Навчально-виховний процес в цьому закладі спрямований на здійснення комплексної психолого-педагогічної реабілітації дітей з особливими освітніми потребами. Велику роль у цьому відіграє й лікувальна фізкультура та заняття у спортивних секціях. Тому ідею проведення турніру одразу підтримав депутат від БЮТ Дніпровської районної в місті Києві ради Олег Мартиненко та за власні кошти придбав призи для переможців – солодощі та учнівські сумки.

Участь у турнірі з настільного тенісу взяли учні 7-9 класів.

Під керівництвом тренера Валерія Євтушенко юні спортсмени добре підготувалися до турніру й показали гарні результати: 1 місце отримав учень 9 класу Дмитро Ткаченко, 2 місце – учень 8 класу Олександр Міхальский.

Заступник директора інтернату № 26 Олександр Біленко висловив слова подяки депутату-БЮТівцю за роки плідної співпраці з цим освітнім закладом. До речі, й сам Олександр Михайлович Біленко є членом партії «Батьківщина» та членом бюро первинної партійної організації № 5.

Працює громадська приймальня Дніпровської РПО ВО «Батьківщина» (Блок Юлії Тимошенко)

Для тих хто потребує професійної юридичної допомоги за адресою бульвар Перова, 4 працює громадська приймальня. Кожен, звернувшись за телефоном 5404686, або завітавши в офіс  має можливість безкоштовно проконсультуватись з юридичних питань — складання листів до державних органів та комунальних  чи приватних підприємств, отримати консультації щодо трудового законодавства, цивільного права, оскарження дій працівників  ДАІ, земельні питання та багато іншого.